biznes

i

Autor: calisia.pl

Warto się poznać. Biznes Mix OPEN w Kaliszu w maju

2022-04-27 7:25

Tu chodzi o to, by po dwóch trudnych latach pandemii poznać się na nowo. W Kaliszu 14 maja o​dbędą się nietypowe targi biznesu Biznes Mix OPEN. W hali przy ulicy Łódzkiej zaprezentuje się 50 firm i przedsiębiorców, którym udało się wyjść obronną ręką z pandemii. Będą też ci, którzy właśnie na rynku chcą zaistnieć.

Wszystko po to, by - jak mówi organizator Jacek Magnuszewski z Calisia.pl - poznać się na nowo. Chodzi też o to, by Kalisz i okolice ożywić.

Będzie można więc się spotkać, usiąść przy kawie, poznać biznesowe plany czy oferty.

- Wszyscy jesteśmy sobie potrzebni - dodaje Magnuszewski. - Biznes klientom, klienci biznesowi. Wszyscy jesteśmy STĄD. I dlatego trzeba się wspierać po tych jakże trudny czasie pandemii. Dlatego warto się po prostu poznać. Tu nie trzeba od razu "ubijać interesów", ale jeśli z tego spotkania i to wyjdzie, to będzie super.

Zależy nam jednak przede wszystkim na tych, by ożywić Kalisz i jego okolice. By się spotkać. Już sporo firm się zgłosiło, ale wciąż mamy jeszcze wolne miejsca. ZAPRASZAMY.

Wszystko to w sobotę 14 maja w Kaliszu w hali przy ŁÓDZKIEJ od 11.00 do 19.00.

Wstęp jest wolny.

A medialnym parterem spotkania jest Radio ESKA.

Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ : BIZNES

Pamiętasz czym jeździliśmy trzy dekady temu? QUIZ o autach z lat 90.

Pytanie 1 z 10
Locha. Tak mówiło się o...
Źródło: Warto się poznać. Biznes Mix OPEN w Kaliszu w maju
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE