TŻ Ostrovia walczy o finał!

i

Autor: TŻ Ostrovia / mat. prasowe

Walka o finał! W niedzielę żużlowe emocje [SKŁADY DRUŻYN]

2021-09-10 11:00

Już w niedzielę na Stadionie Miejskim w Ostrowie rewanżowy mecz półfinałów eWinner 1. ligi żużlowej. I spora szansa na awans do finału dla Arged Malesy Ostrów. Podopieczni Mariusza Staszewskiego rywalizować będą z ROW-em Rybnik. Pierwszy mecz minimalnie wygrała ostrowska drużyna. Jak będzie w rewanżu? Znamy awizowane składy!

Starcie w Rybniku zakończyło się wynikiem 45 do 44 dla Arged Malesy Ostrów. Mecz był pełen emocji a dokończyć go nie mógł Oliver Berntzon, który na skutek upadku nie był zdolny do dalszej jazdy. W rewanżu znalazł się jednak w składzie desygnowanym do walki przed trenera Mariusza Staszewskiego. Z kolei Marek Cieślak dokonał jednej zmiany względem pierwszego spotkania. Ponstusa Aspgrena zastąpi Sieriej Łogaczow.

Awizowane składy na mecz Arged Malesa Ostrów – ROW Rybnik:

ROW RYBNIK

1. Kacper Gomólski 2. Rune Holta 3. Siergiej Łogaczow 4. Wiktor Trofimow 5. Michael Jepsen Jensen 6. Mateusz Tudzież 7. Paweł Trześniewski

ARGED MALESA OSTRÓW

9. Nicolai Klindt 10. Tomasz Gapiński 11. Oliver Berntzon 12. Patrick Hansen 13. Grzegorz Walasek 14. Jakub Krawczyk 15. Sebastian Szostak16. Jakub Poczta

Początek meczu na Stadionie Miejskim w Ostrowie w niedzielę o godzinie 14:00. Medialnie Arged Malesę Ostrów wspiera Radio ESKA.