tory/ zdj. poglądowe

i

Autor: pexels.com

Tragedia na dworcu PKP w Kępnie. Mężczyzna wpadł pod pociąg podczas wysiadania. Zginął na miejscu

2021-10-16 15:01

Tragiczny wypadek na dworcu kolejowym w Kępnie (woj. wielkopolskie). 69-letni mieszkaniec województwa lubuskiego wpadł pod pociąg relacji Szczecin – Kraków podczas próby wysiadania. Niestety w wyniku doznanych obrażeń zmarł. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

Do wypadku doszło w sobotę (16 października) około godziny 11.00 na dworcu kolejowym w Kępnie (woj. wielkopolskie). Ze wstępnych relacji świadków wynika, że 69-letni mieszkaniec województwa lubuskiego próbował wysiąść z pociągu, kiedy ten ruszył ze stacji – powiedział Polskiej Agencji Prasowej rzecznik prasowy kępińskiej policji sierż. Rafał Stramowski.

– Mężczyzna wpadł pomiędzy pociąg a torowisko, został przeciągnięty pod pociągiem przez kilkadziesiąt metrów. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zmarł – dodał rzecznik. Jak zaznaczył, maszynista nie zorientował się, że doszło do tragicznego zdarzenia.

Linia kolejowa w kierunku Krakowa została zamknięta, co spowodowało opóźnienia w przejazdach pociągów. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 15.10.2021