pieski pieski

i

Autor: Policja Ostrów Wielkopolski

"Psy" dla psów ;) czyli policjanci z Ostrowa dla podopiecznych ze schroniska w Wysocku

2021-02-19 14:02

Pamiętali - jak sami mówią - o "swoich" i dlatego wsparli schronisko dla zwierząt w Wysocku Wielkim. Koce, prześcieradła, pościele a także karmę - dla PSÓW przekazali policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego.

Jak mówi rzecznik komendy Małgorzata Michaś - jednostka odpowiedziała na apel schroniska, w którym zapasy powoli się kończyły. I chętnie pomogła schroniskowym psiakom.

Zresztą nie po raz pierwszy, bo w ubiegłym roku policjanci włączyli się w zbiórkę karmy i przekazali jej ponad 50 kilogramów.

Tym razem dla podopiecznych przytuliska przekazali to, o co prosili opiekunowie.

Odpowiedzieliśmy na apel schroniska w Wysocku Wielkim i przekazaliśmy koce, prześcieradła, pościele, dokupiliśmy też trochę karmy.

Zebraliśmy te dary we własnym zakresie, każdy przyniósł to, czym chciał się podzielić. Lubimy wspierać "swoich", a psy ze schroniska są nam szczególnie bliskie.

Lubimy pomagać "swoim" - mówi rzecznik KPP w Ostrowie Małgorzata Michaś

Na ten moment magazyny podostrowskiego przytuliska są praktycznie pełne. Ale wsparcie zawsze się przyda.

Na pewno przyda się...adopcja. Na dobre domy i "swoich ludzi" czeka w schronisku około 150 psów. A także koty.

Bajkowy audiobook na dzień kota
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE