adoptuj seniora

i

Autor: Ostrowskie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt/fb

POKOCHAJ SENIORA! Psiego seniora z ostrowskiego schroniska! I ADOPTUJ!

2021-05-10 9:00

Zachęcają do adopcji psich seniorów z ostrowskich schroniska i DAJĄ PAKIET NA START ! Ostrowskie Stowarzyszenie Miłośników Zwierząt ruszyło z nową akcją, która ma pomóc starszym psom znaleźć prawdziwe domy. I obiecują pokryć koszty pierwszej po adopcyjnej wizyty u weterynarza, którzy pomoże określić ewentualne kłopoty zdrowotne psiego seniora i określić leczenie. A także wskazać jak o zwierzę dbać, żywić czy leczyć.

Pomoc dotyczy tych, którzy adoptują psiego seniora, lub zrobili to w ostatnim czasie (od początku 2021 roku) a potrzebują takiego wsparcia.

Pomysł na akcję „Pokochaj Seniora” nie zrodził się spontanicznie. Od ponad 21 lat Stowarzyszenie pomaga zwierzętom po przejściach, zarówno będących w schroniskach, jak i już po adopcji. Z naszego doświadczenia wynika, że wczesne wykrycie problemów zdrowotnych u zwierzęcia pozwala na uniknięcie wielu przykrych konsekwencji, w tym jego przedwczesnej śmierci.

Mówią organizatorzy.

Kto może skorzystać z akcji?

Jak tłumaczą wolontariusze - mogą to zrobić :

- osoby, które adoptowały* psiego seniora z Międzygminnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim Schronisko Ostrów l

- mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego, którzy adoptowali* psiego seniora (z dowolnego schroniska, przytuliska).*dotyczy adopcji, które odbyły się od 1 stycznia do 31 grudnia 2021 r.

Za psiego seniora uważa się psa, który ukończył 7 lat – rok urodzenia nie później niż 2014.

Weterynarze leczą dzika Adasia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE