żużel

i

Autor: Arged Malesa TŻ Ostrovia

Ostrowianie pogodzeni ze spadkiem żużlowców do I ligi?

2022-06-27 8:26

Kolejny przegrany mecz Arged Malesy TŻ Ostrovii, tym razem z drużyną Betardu Sparty Wrocław. Wszystko wskazuje na to, że podopieczni Mariusza Staszewskiego pogodzili się ze spadkiem do I ligi.

Zawodnicy Agred Malesy TŻ Ostrovii przegrali mecz 10. rundy PGE Ekstraligi przeciwko wrocławskiej Sparcie.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 34:56 dla Betardu.

Ostrowianie nie zdobyli w tym sezonie jeszcze żadnego punktu, a do końca rundy zasadniczej pozostały cztery starty.

wynik

i

Autor: Arged Malesa TŻ Ostrovia

Po tej pierwszej serii można było mieć nadzieje, że to jest ten mecz, w którym powalczymy, ale już druga, trzecia seria już pokazała różnice, jaka jest między nami, a drużyną z Wrocławia. I ujechaliśmy tyle co zawsze 35 punktów, tyle co zawsze - poziom trzymamy - mówi Mariusz Staszewski trener TŻ Ostrovii.

Kibice załamują ręce, a w oczach trenera i zawodników widać wypalenie - pojawia się pytanie, wśród fanów czarnego sportu, czy ostrowska drużyna pogodziła się ze spadkiem do I ligi i czy kibice doczekają się zwycięskiego meczu w tym sezonie?

Też trzeba popatrzeć faktycznie na poziom drużyny i jesteśmy drużyną słabszą na chwilę obecną. Ta Ekstraliga pokazuje nam ile pracy jeszcze przed nami, żeby gdzieś tam w przyszłości, jeśli marzymy i chcemy, ile pracy nas czeka, żeby do tego poziomu dorównać - dodaje Mariusz Staszewski.

żużel

i

Autor: Arged Malesa TŻ Ostrovia

Jak to mówią "nadzieja umiera ostatnia" i walczyć należy do końca - bo już w niedzielę, 3 lipca Arged rozegra mecz 11. rundy PGE Ekstraligi U SIEBIE przeciwko Unii Leszno.

Start spotkania o godz. 19.15 na Stadionie Miejskim w Ostrowie.

A już dzisiaj, dla wszystkich fanów żużla kolejna dawka emocji - już dzisiaj na ostrowskim stadionie, zostanie rozegrana 2. runda Drużynowego Pucharu Ekstraligi 250cc z udziałem zawodników Arged Malesy TŻ Ostrovii.

Start wydarzenia o godz. 17.00.

Medialnie ostrowskich żużlowców wspiera Radio Eska.

Wielki quiz o znakach zodiaku. Odpowiedz na te pytania, a my zgadniemy, jakim znakiem zodiaku jesteś

Pytanie 1 z 10
Jaka cecha charakteru najlepiej do Ciebie pasuje?