piłka ręczna

Ostrów. Wygrana po horrorze! Arged Rebud KPR Ostrovia ma 3 punkty [ZOBACZ,POSŁUCHAJ]

2023-11-21 9:04

To był prawdziwy horror, ale 3 punty zostają w Ostrowie. 30 do 28 – dla Arged Rebud KPR Ostrovii po wczorajszym meczu z Energą Wybrzeże Gdańsk. Medialnym partnerem ostrowskich szczypiornistów jest Radio ESKA

Wygrana po bardzo nerwowej – szczególnie drugiej połowie. Arged Rebud KPR Ostrovia pokonała wczoraj Energę Wybrzeże Gdańsk – 30 do 28.

Pierwsze minuty to zdecydowana dominacja ostrowian, ale potem – prawdziwy rollercoaster dla kibiców – i finalnie zwycięstwo.

No...tak nie może być. Prowadzimy sześcioma punktami, a na przerwę schodzimy z jedną bramką "w plecy". Potem druga połowa to gonitwa i akcja "bramka za bramkę". Ja wiem, że taka gra kibicom się podoba, że są emocje - a o to także w sporcie chodzi. Niemniej...no trzeba się szanować. Trzeba przeanalizować ten mecz, wyciągnąć wnioski.

Mówił nam tuż po meczu trener ostrowian Maciej Nowakowski.

Teraz czas na analizę błędów – tak by ich nie powtarzać i mocne przygotowania do sobotnich derbów Wielkopolski. W Kaliszu - w hali Arena - KPR zmierzy się z MKS-em.

Medialnym partnerem ostrowskich szczypiornistów jest Radio Eska.

3 punkty cieszą, ale....-mówi Maciej Nowakowski, trener Arged Rebud KPR Ostrovii
KPR_LOGO

i

Autor: BŹ

Quiz. Jakim samochodem powinieneś jeździć? Ten quiz wskaże ci odpowiedź!

Pytanie 1 z 12
Co jest dla ciebie najważniejsze w samochodzie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE