żagle

i

Autor: UKŻ Trawers/fb

wakacje

Ostrów. Wakacje pod żaglami? Rusza projekt PolSailing 2024

2024-07-05 9:00

Żeglarskie wakacje dla najmłodszych. Trwają zapisy do tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacji Żeglarskiej PGE POLSAILING Ostrów 2024. Pierwsze zajęcia już w niedzielę 7 lipca na przystanie na Piaskach Szczygliczce.

W Ostrowie projekt realizuje Uczniowski Klub Żeglarski "Trawers". Zajęcia prowadzone będą w lipcu i sierpniu. Podczas spotkań dzieciaki i młodzież będzie poznawać nie tylko podstawy żeglarstwa, ale również zasady bezpieczeństwa nad wodą. To świetna okazja, by zapoznać się z żeglarstwem, które może stać się pasją na całe życie.

Zapisy cały czas trwają, ale w niedzielę będzie można dokładnie zapoznać się z tą wakacyjną propozycją.

Początek zajęć na ostrowskiej przystani - 7 lipca - o 12.30. Jeśli macie więcej pytań to można dzwonić do koordynatora klubowego pod numer 601715010.

Ogólnopolski Program Edukacji Żeglarskiej PGE PolSailing jest największym w Polsce, kompleksowym programem wsparcia i popularyzacji żeglarstwa realizowanym przez Polski Związek Żeglarski we współpracy z okręgowymi związkami żeglarskimi i klubami sportowymi. Kierowany jest do dzieciaków i młodzieży od 7 do 15 roku życia.

Zajęcia są darmowe.

Więcej możecie sprawdzić TUTAJ

Kultowe przedmioty PRL Czy wiesz, jak działają? Rozwiąż QUIZ

Pytanie 1 z 14
Do czego służy ten przedmiot? Działał po podłączeniu prądu.
Przedmiot z PRL