owczarek niemiecki

i

Autor: pixabay zdjęcie ilustracyjne

Sprawa kryminalna

Ostrów. Świadkowie ataku psa na seniorki poszukiwani!

2023-09-11 10:40

Policja prosi o pomoc w ustaleniu szczegółów ataku psa na dwie seniorki w Parku przy 3 Maja w Ostrowie 22 sierpnia tego roku. Poszukiwani są świadkowie zdarzenia i właściciel psa.

Do pogryzienia na szczęście nie doszło, ale zwierzę przewróciło kobiety, w wyniku czego obie zostały mocno poobijane, a u starszej z nich – 80-letniej kobiety doszło do złamania biodra.

Wszystko to działo się 22 sierpnia około godziny 14.00 w okolicy stawu i wieży ciśnień w ostrowskim Parku przy 3 Maja.

Do spacerujących kobiet podbiegł pies typu owczarek niemiecki i je poturbował. Pies biegał luźno, bez smyczy. Właściciel, około 30-letni mężczyzna, widząc to wszystko – uciekł. Zostawiając poturbowane seniorki.

Do tej pory, mimo licznych działań, nie udało się namierzyć mężczyzny.

- Przesłuchaliśmy w tej sprawie kilka osób, ale nie mamy przełomu. Dlatego apelujemy do świadków o to, by zgłosili się do nas, i opowiedzieli co widzieli - mówi nam Małgorzata Michaś, rzeczniczka policji w Ostrowie.

Zgłaszać można się do Komendy Powiatowej Policji przy Odolanowskiej.

Obecnie postępowanie jest w kierunku wykroczenia dotyczącego niezachowania zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia.

Te obrazy powinien znać każdy! Czy umiesz dopasować tytuł dzieła do jego autora?

Pytanie 1 z 10
Obraz „Bitwa pod Grunwaldem” namalował:

Jak dobrze znasz Freddiego Mercury’ego i zespół Queen? QUIZ dla prawdziwych fanów

Pytanie 1 z 15
Skąd pochodzi zespół Queen?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE