polcija

i

Autor: BŹ

wypadek

Ostrów. Podejrzewany o potrącenie rowerzysty w rękach policji. Szybka akcja służb

2024-04-10 11:08

Pomógł monitoring i sprawne działania funkcjonariuszy. W rękach policji jest mężczyzna, który wczoraj po południu – w Wysocku Wielkim pod Ostrowem, miał potrącić rowerzystę i uciec z miejsca zdarzenia. Ofiara z licznymi złamaniami trafiła do szpitala. Policja wyjaśnia szczegóły wypadku.

Policja tuż po potrąceniu rowerzysty, rozpoczęła poszukiwania kierowcy czerwonego samochodu. Bo właśnie takie informacje wstępne miała. W zatrzymaniu podejrzewanego pomógł monitoring.

Od samego momentu zdarzenia wszyscy policjanci będący w służbie byli zaangażowani w poszukiwania kierowcy. Dziś funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego, dzięki dotarciu do monitoringu i zebranym informacjom, ustalili kierowcę. To 25-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Auto, którym kierował to czerwony ford. Mężczyznę zatrzymano i przewieziono do ostrowskiej komendy policji, gdzie prowadzone z nim będą dalsze czynności.

Mówi nam Małgorzata Michaś, rzeczniczka komendy w Ostrowie Wielkopolskim.

Podczas zatrzymania 25-latek przyznał się, że brał udział w zdarzeniu na Kamiennej. Ale dopiero teraz będzie przesłuchiwany na komendzie. Trwa dokładne wyjaśnianie wczorajszego wypadku.

Poszkodowany rowerzysta to dziennikarz TVP Poznań i to właśnie, m.in. jego redakcyjni nagłośnili sprawę poszukiwania sprawcy.

Jak zawsze w takich sytuacjach - włączyły się także inne media, w tym RADIO ESKA. Potrącony mężczyzna ma m.in. połamane żebra.

QUIZ: Poznajesz te gwiazdy po stopach? Sprawdź!

Pytanie 1 z 12
Zgadniesz, do której gwiazdy seriali należą te stopy?
Stopy gwiazd