półmaraton

i

Autor: BŹ

sport

Ostrów. Pobiegli 21 km i 97 metrów. IX ICE MAT Półmaraton za nami [WIDEO]

2023-03-27 10:51

Filip Janczak ze Środy Wielkopolskiej najlepszy. Na pokonanie 21 kilometrowej trasy potrzebował godziny 14 minut i 49 sekund. Za nami IX ICE MAT PÓŁMARATON. Na Rynku w Ostrowie stawiło się ponad 360 zawodników z całej Polski.

Humory dopisały. Z pogodą było różnie.

Za nami IX ICE MAT PÓŁMARATON Ostrów 2023. Z 21 kilometrową (z małych haczykiem) trasą zmierzyło się ponad 360 biegaczy.

- Jest super. Fajnie, że udało się dobiec do mety - mówi jeden z zawodników. - Pogoda w sumie też ok, przez moment tylko pokropiło. A tak to ani za gorąco, ani za zimn. -  Jestem po chorobie więc z kondycją jest tak sobie, ale fajnie że udało mi się być w Ostrowie - dodaje uczestniczka biegu. - Bieganie to taki trochę sposób na życie, na odstresowanie się od codzienności. I ta rywalizacja też trochę się liczy, choć dziś dla mnie to przede wszystkim sprawdzenie siebie i fajna zabawa.

Wśród pań triumfowała Wiktora Krupowicz z Mysłowic.

Medialnym parterem biegu było Radio Eska.

Szczegółowe wyniki znajdziecie TUTAJ

IX ICE MAT Półmaraton za nami
półmaraton

i

Autor: BŹ

QUIZ. Czy umiesz zapewnić sobie szczęście?

Pytanie 1 z 12
Czy kiedykolwiek udało Ci się znaleźć czterolistną koniczynę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE