wykrota

i

Autor: fb Patryk Wykrota

Sport

Ostrów. Lekkoatleci na zgrupowaniu w RPA

2023-03-23 16:17

Przed nimi w tym roku jeszcze igrzyska europejskie i mistrzostwa świata. Młodzi lekkoatleci, kadrowicze, a wśród nich ostrowianin Patryk Wykrota.

Intensywnie trenują na zgrupowaniu w RPA, w specjalnym ośrodku sportowym. Tam sprzyja im klimat i duże wysokości. Pierwszy tydzień za nimi i zaliczone specjalne treningi biegowe na trawiastym stadionie, teraz przenieśli się na zwykły.

Pogoda jest bardzo sprzyjająca - codziennie około 30 stopni. Poza treningami znaleźliśmy także czas żeby pojechać do parku lwów, a forma z dnia na dzień rośnie - mówi dla Radia Eska prosto z RPA Patryk Wykrota. - Trener przygotował cały program. Jest siłownia, bieganie, zmiany sztafetowe, trening funkcjonalny, żeby nie dopuścić do kontuzji. Poza treningami spędzamy czas wspólnie, na integracji, bo to jest ważne, by wiązać zespół i mieć dobry kontakt również poza bieżnią.Na pewno sprzyja nam klimat i duże wysokości. Jest rzadsze powietrze i łatwiej się biega, pozwala osiągać lepsze czasy. I jest ośrodek przystosowany dla potrzeb sportowców. 

wykrota

i

Autor: fb Patryk Wykrota

A partnerem medialnym Patryka Wykroty jest Radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE