dj kujawa

i

Autor: fb Jakub Kujawa

Muzyka

Ostrów. Jakub Kujawa w finale DJ CONTEST

2023-08-30 8:39

Jakub Kujawa z Ostrowa w finałowej dziesiątce konkursu TASTE THE MUSIC DJ CONTEST. Teraz ma szansę na główną wygraną czyli własny występ na otwarcie festiwalu w tym i przyszłym roku.

TASTE THE MUSIC DJ CONTEST organizowany jest przez wytwórnię płytową z Leszna.

Do konkursu wystartowało blisko 100 muzyków. Zadanie – nagrać własny set w formie miksu o długości do 30 minut. Główny gatunek muzyczny, który brany był pod uwagę podczas wyboru finałowej dziesiątki to House Music w różnych postaciach. Z nadesłanych prac wybrano 10 najlepszych. Wśród nich set przygotowany przez Jakubę Kujawę, znanego już z duetu AUDIOLOGS, który tworzy z Radkiem Bagrowskim. Razem grali już na festiwalach, ale tworzą też własne projekty, jak choćby wspólne granie z zaproszonymi gośćmi nocą na lotnisku w Michałkowie.

dj kujawa

i

Autor: fb Jakub Kujawa

Teraz przed nim kolejny etap konkursu, czyli prezentacja na żywo przed jury. To już w sobotę 2 września podczas LUFA FESTIWAL w Lesznie. Zwycięzca bierze wszystko, a to oznacza własny występ na otwarciu festiwalu tego dnia oraz drugi podczas flagowego wydarzenia Taste The Music At The Castle 2024 w Zamku w Rydzynie.

dj kujawa

i

Autor: fb Jakub Kujawa