ff22

i

Autor: bz Henryk Kuźniak

Ostrów : Grand Prix KOMEDA za całokształt twórczości

2022-06-06 9:10

Jest autorem muzyki do 370 filmów i seriali, jak „Seksmisja” czy „Na kłopoty Bednarski”, ale też tego najbardziej znanego motywu jakim jest ragtime z „Vabank”.

Za tą pracę Henryk Kuźniak został w Ostrowie uhonorowany Grand Prix Komeda za całokształt twórczości. W sobotę uroczystą galą zakończył się festiwal filmowy w Ostrowie.

Miałem okazję poznać Komedę i ta nagroda to dla mnie wielkie wyróżnienie - mówił Henryk Kuźniak. Mieliśmy zawodowe kontakty. On pisał już muzykę, a ja pracowałem w wytwórni filmów dokumentalnych, gdzie byłem konsultantem muzycznym. On robił wtedy z Hoffmanem ‘Prawo i pięść”, a ja byłem na tym nagraniu – niesamowitym, gdzie tylko gitara i głos, nagrywany w jakich warunkach. 

ff22

i

Autor: fb Grand Prix Komeda

Grand Prix Komeda za najlepszą muzykę w filmie zdobył AUER za film „Inni ludzie”. Partnerem medialnym festiwalu jest Radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE