tomczak

i

Autor: Ilona Juskowiak

Nowy transfer w Arged KPR Ostrovii

2022-06-15 13:57

I chociaż do nowego sezonu zostało jeszcze trochę czasu, to w Arged KPR Ostrovia wciąż się dzieje. Tym razem za sprawą nowego transferu.

Bartłomiej Tomczak​, kilkukrotny medalista Mistrzostw Polski, medalista Ligi Mistrzów, reprezentant Polski i jeden z najskuteczniejszych zawodników PGNiG Superligi, a przede wszystkim wychowanek klubu - wraca do KPR Ostrovii.

36-letni skrzydłowy, to jeden z najbardziej doświadczonych szczypiornistów w lidze. Po 18 latach wraca do swojego macierzystego klubu, by pomóc biało-czerwonym w walce o punkty w Superlidze.

tomczak

i

Autor: Ilona Juskowiak

Fantastycznie się złożyło, że Arged KPR Ostrovia awansowała do Superligi i mam nadzieję, że swoja osobą pomogę w jak najlepszych wynikach, w przyszłym sezonie. Jestem szczęśliwy, jestem podekscytowany i nie mogę się doczekać już kolejnego sezonu. Mam duży optymizm w sobie i bardzo, bardzo się cieszę - mówi Bartłomiej Tomczak, nowy zawodnik KPR Ostrovii.

tomczak

i

Autor: Ilona Juskowiak

Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski zagra z numerem 7. na koszulce.

Plany są duże, na nowy sezon w PGNiG Superlidze, w której biało-czerwoni wystąpią, jako beniaminek. A to nie koniec transferów, już nie długo kolejne informacje.