tomczak

i

Autor: Ilona Juskowiak

Nowy transfer w Arged KPR Ostrovii

2022-06-15 13:57

I chociaż do nowego sezonu zostało jeszcze trochę czasu, to w Arged KPR Ostrovia wciąż się dzieje. Tym razem za sprawą nowego transferu.

Bartłomiej Tomczak​, kilkukrotny medalista Mistrzostw Polski, medalista Ligi Mistrzów, reprezentant Polski i jeden z najskuteczniejszych zawodników PGNiG Superligi, a przede wszystkim wychowanek klubu - wraca do KPR Ostrovii.

36-letni skrzydłowy, to jeden z najbardziej doświadczonych szczypiornistów w lidze. Po 18 latach wraca do swojego macierzystego klubu, by pomóc biało-czerwonym w walce o punkty w Superlidze.

tomczak

i

Autor: Ilona Juskowiak

Fantastycznie się złożyło, że Arged KPR Ostrovia awansowała do Superligi i mam nadzieję, że swoja osobą pomogę w jak najlepszych wynikach, w przyszłym sezonie. Jestem szczęśliwy, jestem podekscytowany i nie mogę się doczekać już kolejnego sezonu. Mam duży optymizm w sobie i bardzo, bardzo się cieszę - mówi Bartłomiej Tomczak, nowy zawodnik KPR Ostrovii.

tomczak

i

Autor: Ilona Juskowiak

Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski zagra z numerem 7. na koszulce.

Plany są duże, na nowy sezon w PGNiG Superlidze, w której biało-czerwoni wystąpią, jako beniaminek. A to nie koniec transferów, już nie długo kolejne informacje.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE