narkotyki

i

Autor: Policja Ostrów Wielkopolski/fb

Narkotyki "trzymał" w majtkach. Ale i tak je znaleźli

2022-03-23 6:36

Miała byś to sprytna kryjówka, ale ...policjanci okazali się sprytniejsi. 19 - latek z powiatu ostrowskiego przewoził narkotyki w... majtkach. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia, bo towaru było całkiem sporo - blisko ćwierć kilograma.

Był przekonany, że tam policjanci nie zajrzą...i się zdziwił. 19 - latek z powiatu ostrowskiego w majtkach przewoził narkotyki.

Chłopak został zatrzymany do kontroli, kiedy z kolegami jechał samochodem. ​

Blisko ćwierć kilograma narkotyków trudno było nie zauważyć, no i 19 - latek wpadł.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego ostrowskiej komendy prowadzili działania operacyjne, w związku z podejrzeniem posiadania narkotyków przez mieszkańca powiatu ostrowskiego - mówi Małgorzata Michaś, rzeczniczka KPP w Ostrowie. - W wyniku podjętych czynności, na terenie miasta zatrzymali 19-latka, który wraz ze swoimi kolegami jechał samochodem. W trakcie przeszukania, w bieliźnie mężczyzny policjanci znaleźli 2 woreczki foliowe ze zbryloną substancją.

Zabezpieczone substancje zostały poddane badaniu w laboratorium kryminalistycznym. W każdej z tych substancji stwierdzono 3-CMC i 4-CMC. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 250 gramów tego narkotyku.

19 - latek usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków psychotropowych, za co grozi do 10 lat więzienia.

Sąd tymczasowo aresztował podejrzanego.

QUIZ. Sprawdź co wiesz, na temat boysbandów z lat 90'. Niektóre pytania mogą cię zaskoczyć

Pytanie 1 z 12
Pierwszym singlem zespołu Backstreet Boys była piosenka: