żużel

i

Autor: Arged Malesa TŻ Ostrovia

Najlepszy start Ostrovii w PGE Ekstralidze

2022-06-20 10:43

To było najlepsze spotkanie Arged Malesy TŻ Ostrovii, jako beniaminka w PGE Ekstralidze. Drużyna Motoru Lublin co prawda pokonała "biało-czerwonych" 51:39, ale było to bardzo dobre spotkanie w wykonaniu ostrowskich żużlowców.

Arged Malesa TŻ Ostrovia przegrała mecz 9. rundy w najlepszej lidze żużlowej świata,ale postawiła się liderowi tabeli - Motorowi Lublin. Spotkanie zakończyło się wynikiem 51:39 dla lublinian.

arged

i

Autor: Arged Malesa TŻ Ostrovia

Na torze można było zobaczyć wszystko - załamania pogody, emocje i walkę do samego końca. Nie chodzi tylko o zdobycz punktową, ale walkę i postawienie się faworyzowanym gospodarzom.

Najlepszy w szeregach ostrowian był Chris Holder, ale z bardzo dobrej strony zaprezentowali się również juniorzy.

Bardzo się cieszę, mam nadzieję, że będzie teraz lepiej i będę się cieszył z każdego meczu. Najlepsi juniorzy i również uczestniczyli Grand Prix juniorów, więc super. I oni byli osłabieni i my, bo nie mamy Matiasa, więc myślę, że siły rozkładały się po równo - mówi Sebastian Szostak, zawodnik TŻ Ostrovii.

Na kolejne żużlowe emocje nie będzie trzeba długo czekać, bo już w najbliższy piątek, 24. czerwca kolejne starcie w PGE Ekstralidze.

Tym razem Arged Malesa TŻ Ostrovia podejmie u siebie Betard Spartę Wrocław.

Początek spotkania o godz.18.00 na Stadionie Miejskim w Ostrowie.

Medialnie ostrowskich żużlowców wspiera Radio Eska.