żużel

i

Autor: Arged Malesa TŻ Ostrovia

Na półmetku startów w PGE Ekstralidze - przyszedł czas na refleksje​

2022-06-13 10:33

Po meczu z Moje Berdumy Stal Gorzów, zakończył się wynikiem 34:55 dla gorzowian, emocje jeszcze nie opadły, ale dla Arged Malesa TŻ Ostrovia to czas na podsumowania.

Walkę trzeba zamienić na punkty - tego domagają się kibice Arged Malesy TŻ Ostrovii, po przegranym meczu z drużyną Moje Bermudy Stal Gorzów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 34:55 dla gorzowian.

wynik

i

Autor: Arged Malesa TŻ Ostrovia

Po 8. rundzie PGE Ekstraligi "biało-czerwoni" nie mają na swoim koncie żadnych ligowych punktów. Kibice wróżą spadek do 1. ligi, a trener Mariusz Staszewski musi wyciągnąć wnioski.

Na torze można było zobaczyć Bartosza Zmarzlika - Mistrza Świata, z którym udało się wygrać jednemu z ostrowskich żużlowców.

Co mogę powiedzieć po takim wyścigu, niesamowity bieg i wspaniałe uczucie pokonać Bartosza Zmarzlika. Niestety, cały mecz nie był tak dobry, jak ten wyścig. Być może pojedynek ze Zmarzlikiem przyćmił cały mój występ i sam już nie wiem, jaką generalną ocenę tego meczu sobie wystawić - mówi Oliver Berntzon, zwycięzca pojedynku.

Kolejna szansa na urwanie punktów przeciwnikom 17. czerwca, w piątek. Biało-czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Motorem Lublin.

Patronem medialnym ostrowskich żużlowców jest Radio Eska.