żużel

i

Autor: Arged Malesa TŻ Ostrovia

Na półmetku startów w PGE Ekstralidze - przyszedł czas na refleksje​

2022-06-13 10:33

Po meczu z Moje Berdumy Stal Gorzów, zakończył się wynikiem 34:55 dla gorzowian, emocje jeszcze nie opadły, ale dla Arged Malesa TŻ Ostrovia to czas na podsumowania.

Walkę trzeba zamienić na punkty - tego domagają się kibice Arged Malesy TŻ Ostrovii, po przegranym meczu z drużyną Moje Bermudy Stal Gorzów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 34:55 dla gorzowian.

wynik

i

Autor: Arged Malesa TŻ Ostrovia

Po 8. rundzie PGE Ekstraligi "biało-czerwoni" nie mają na swoim koncie żadnych ligowych punktów. Kibice wróżą spadek do 1. ligi, a trener Mariusz Staszewski musi wyciągnąć wnioski.

Na torze można było zobaczyć Bartosza Zmarzlika - Mistrza Świata, z którym udało się wygrać jednemu z ostrowskich żużlowców.

Co mogę powiedzieć po takim wyścigu, niesamowity bieg i wspaniałe uczucie pokonać Bartosza Zmarzlika. Niestety, cały mecz nie był tak dobry, jak ten wyścig. Być może pojedynek ze Zmarzlikiem przyćmił cały mój występ i sam już nie wiem, jaką generalną ocenę tego meczu sobie wystawić - mówi Oliver Berntzon, zwycięzca pojedynku.

Kolejna szansa na urwanie punktów przeciwnikom 17. czerwca, w piątek. Biało-czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Motorem Lublin.

Patronem medialnym ostrowskich żużlowców jest Radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE