Małe dziecko wypadło z balkonu w Wielkopolsce

i

Autor: pixabay.com/5892437, pixabay.com/freestocks-photos zdjęcie ilustracyjne

NA SYGNALE

Małe dziecko wypadło z balkonu w Wielkopolsce. Lądował śmigłowiec LPR

2023-09-22 11:48

Groźne zdarzenie na południu Wielkopolski. Chłopiec wypadł z balkonu i spadł na ziemię z wysokości 3 metrów. Został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala. Okoliczności zdarzenia bada policja.

Dziecko wypadło z balkonu w Trkusowie w Wielkopolsce

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na terenie jednej z prywatnych posesji w czwartek po godz. 16:00 w Trkusowie w gminie Nowe Skalmierzyce. - Otrzymaliśmy zgłoszenie, że około pięcioletni chłopak wypadł z balkonu i spadł na ziemię z wysokości 3 metrów - relacjonuje nam mł. asp. Ewa Golińska-Jurasz z ostrowskiej policji.

Na miejscu wypadku lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. To właśnie nim dziecko zostało przetransportowane do szpitala. - Na szczęście chłopiec nie odniósł poważniejszych obrażeń - przekazała policjantka z Ostrowa Wielkopolskiego.

Okoliczności zdarzenia bada policja. Na ten moment najbardziej prawdopodobne jest to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. Dziecko miało przecisnąć się przez szczebelki balkonu i wypaść.

QUIZ: Wielkopolskie miejscowości przyporządkuj do ich powiatów. Nie jest to łatwe zadanie!

Pytanie 1 z 10
W jakim powiecie leży Ślesin?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE