Majówka i paintball to fajne połączenie

2022-04-30 12:00

Jak aktywnie spędzić majówkę? Niekoniecznie przed telewizorem? W Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Odolanowskiej możecie zajrzeć do Mad Paintball, gdzie aktywnie spędzicie czas.

Spokojne spędzanie czasu to nie dla Was? To świetnie - bo majówka kojarzy się z chwilą odpoczynku, a odpoczywać najlepiej aktywnie - żeby się troszeczkę poruszać możecie zajrzeć do Mad Paintball w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie naładujecie akumulatory biegając po specjalnie przygotowanym torze przeszkód - dla dorosłych i dla dzieci.

Mamy różne scenariusze na polu. Doradzamy naszym klientom, jak się bawić i w co się bawić - oni sami o tym decydują, my tylko podpowiadamy. Paintball to pewnego rodzaju sport. Myślę, że w Ostrowie brakuje ogólnie rozrywki. Daję też ludziom możliwość zorganizowania ogniska i miejsca, tak do siedzenia sobie po grze. Niekoniecznie trzeba przyjeżdżać na paintball, tu można rownież wynająć sobie miejsce do ogniska - mówi Robert Ukleja, właściciel Mad Paintball w Ostrowie

Jeśli nie chcecie się nudzić, a wręcz przeciwnie - ruszyć się z miejsca, zabierzcie znajomych, rodzinę i sprawdźcie swoje siły na polu bitwy!

Z tej atrakcji możecie skorzystać przez całą majówkę, wystarczy zadzwonić i zarezerwować sobie plac tylko dla siebie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE