Majewski nie jest już trenerem Stali

i

Autor: Andrzej Romański/EBL

Łukasz Majewski nie jest już trenerem Arged BM Slam Stali Ostrów!

2020-12-07 13:58

Łukasz Majewski nie jest już trenerem Arged BM Slam Stali Ostrów. Klub potwierdził medialne spekulacje, które pojawiły się w sieci po piątkowej porażce żółto-niebieskich ze Spójnią Stargard. Dla "Stalówki" była to trzecia przegrana z rzędu w lidze. Nazwisko nowego szkoleniowca nie jest jeszcze znane.

Łukasz Majewski 6. grudnia przestał pełnić obowiązki pierwszego trenera – informuje na swoim oficjalnym profilu Arged BM Slam Stal Ostrów. Tym samym klub potwierdził to, o czym mówiło się już od weekendu.

"W imieniu Zarządu Klubu BM Slam Stal S.A. Ostrów Wielkopolski informujemy, że z dniem 6.12.2020 Łukasz Majewski przestał pełnić obowiązki pierwszego trenera. Dziękujemy za zaangażowanie i poświęcenie dla naszej ,,Stalówki,, w której byłeś, jesteś i zawsze będziesz kimś więcej, niż zawodnik i trener. Do zobaczenia!"

Były zawodnik Stali klub objął w poprzednim sezonie zastępując Jacka Winnickiego. Póki co nie wiadomo kto zostanie nowym trenerem zespołu, ale wiele wskazuje na to, że będzie to zagraniczny szkoleniowiec.​

Agnieszka Radwańska przeszła PORAŻAJĄCĄ METAMORFOZĘ. Już nie wygląda tak samo, będziecie w szoku!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE