ksiega

i

Autor: az

nagroda

Księga Smaków Powiatu Ostrowskiego nagrodzona

2023-11-08 10:41

Księga Smaków Powiatu Ostrowskiego wyróżniona. Wydana przez samorząd książka znalazła się wśród nagrodzonych w konkursie ogłoszonym przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego za działania prokulturowe.

To drugi tom księgi, który ukazał się niemal rok temu i jak w pierwszej części znalazły się w nim przepisy na potrawy przygotowane przez koła gospodyń wiejskich z całego regionu.

Drugi tom Księgi Smaków to strzał w dziesiątkę - mówi starosta ostrowski Paweł Rajski - Wspaniała promocja powiatu, ale to co najważniejsze, że znalazły się w niej nie tylko potrawy, ale też ludzie którzy je tworzą, ich otoczenie. Było duże zainteresowanie po wydaniu pierwszego tomu i to spowodowało, że kiedy daliśmy informacje, że szykujemy drugi tom nie było już najmniejszych problemów ze znalezieniem chętnych do zaprezentowania swoich przepisów. Było ich tak wielu, że wszyscy się nie zmieścili więc może czas pomyśleć o trzeciej części. 

 

ksiega smakow

i

Autor: powiat ostrowski Andrzej Pichet, radny sejmiku wojewódzkiego

Nagrodą w konkursie jest 9 tysięcy złotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE