festiwal Komeda

i

Autor: BŹ

Konkursowe filmy na start! Półmetek Grand Prix Komeda 2021!

2021-08-26 13:01

W środę były "Miasto" i "Magnezja". Dziś kolejne trzy tytuły. Na Festiwalu Muzyki Filmowej im. Krzysztofa Komedy w Ostrowie robi się poważniej. Jury w komplecie ocenia muzykę do polskiego filmu. Konkurencja jest silna. Tytułów jest siedem. Autora tej najlepszej poznamy podczas gali w sobotę 28 sierpnia. Medialnym parterem festiwialu jest Radio ESKA.

Zanim konkurs ruszył na dobre, był jeszcze pokaz specjalny. I gość specjalny.

Festiwalowa publiczność mogła zobaczyć najlepszy film Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni  2020 - „Zabij to i wyjedź z tego miasta”. Niezwykła animacja Mariusza Wilczyńskiego powstawała 14 lat. I ma już na swoim koncie ponad 30 nagród.

We wtorek film pokazano w Ostrowie. Publiczność mogła także spotkać się i porozmawiać z jego twórcą Mariuszem Wilczyńskim.

Czwartek to kolejne pokazy konkursowe. W programie TRZY filmy: "Amatorzy", "Moje wspaniałe życie" i "Szarlatan"

festiwal Komeda

i

Autor: Grand Prix Komeda/fb

- Czwartek to jest dzień, w którym będziemy przede wszystkim przyglądać się konkursowi - mówi Łukasz Maciejewski, dyrektor artystyczny ostrowskiego festiwalu.

To są najciekawsze propozycje, których wyróżnikiem jest wspaniała muzyka filmowa. To także spotkania z jurorami, którzy już w komplecie są w Ostrowie. Zapraszam więc do Ostrowskiego Centrum Kultury.

Trzy filmy konkursowe zobaczą dziś widzowie - mówi Łukasz Maciejewski, dyrektor artystyczny festiwalu

Na GRAND PRIX KOMEDA 2021 zaprasza Radio ESKA.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE