Kamil Adamski w KPR Ostrovii

i

Autor: KO

Kamil Adamski nowym zawodnikiem KPR Ostrovii!

2021-07-02 11:49

Kamil Adamski dołączył do zespołu KPR Ostrovii. To kolejne letnie wzmocnienie klubu przed sezonem 2021/2022 na szczeblu Ligi Centralnej. Cel biało-czerwonych na kolejny sezon? Awans do Superligi. Zakontraktowanie występującego do tej pory w MKS-ie Kalisz zawodnika ma pomóc w realizacji tego planu.

Kamil Adamski, to pochodzący z Nowych Skalmierzyc zawodnik występujący do tej pory w zespołach z Kalisza. Po minionym sezonie na parkietach Superligi zdecydował się jednak dołączyć do KPR Ostrovii. Zawodnika przekonała wizja włodarzy klubu, którzy nie ukrywają ambitnych planów. I właśnie te plany przekonały rozgrywającego, który miał również oferty z innych klubów

Nie traktuje przyjścia do Ostrowa w kategoriach odbudowania się. Czuję się na siłach by występować w klubach Superligi (...) nie jest tajemnicą, że prawie byłem w Kwidzynie. Pojawiło się też kilka innych ofert, które odrzucałem. Sytuacja się trochę skomplikowała i najbardziej konkretna ze wszystkich ekip starających się o mnie była Ostrovia. Wierzę bardzo w ten projekt i przychodzę tu w jednym celu - zrobienia z chłopakami awansu do Superligi.

 - Mówi Kamil Adamski, nowy gracz KPR Ostrovii.

Drużyna w połowie lipca rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu. W Lidze Centralnej w sezonie 2021/2022 występowało będzie 14 zespołów.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 02.07.2021