bm

i

Autor: fb BM STAL

Koszykówka

BM STAL Ostrów vs ARRIVA Toruń. To już dziś

2024-02-09 10:38

To już dziś BM STAL zagra na swoim boisku. W 3mkarena ostrów podejmować będą Arriva Polski Cukier Toruń. Rywalizacja zapowiada się ciekawie. Toruń ma na koncie 10 zwycięstw i zajmuje 10 miejsce w tabeli Orlen Basket Ligi, a BM STAL jest po ostatniej wygranej nad Legią na 2 miejscu z kompletem 12 wygranych i 32 punktów.

Tak jak ostatnio w Warszawie, tak teraz też gramy dla naszego kapitana, którego kontuzja wykluczyła z tego sezonu - mówi David Brembly, zawodnik BMMecz z Legią pokazał, że potrafimy się zmobilizować i wiedząc, że gramy bez Damiana wszyscy dali z siebie więcej. Świetnie zagrał Wiktor Sewioł, który dostał więcej minut, znakomity debiut w naszej drużynie zaliczył Laurynas Beliauskas. Jako drużyna pokazaliśmy się z najlepszej strony. Myślę, że dobrze zrozumieliśmy ten punkt, że jak Damiana nie ma, to musimy być jeszcze lepsi.

bm

i

Autor: fb BM STAL

Musimy zrobić dziś to samo co w Warszawie – wyjść agresywnie, narzucić swoją grę. Gramy w domu, mamy kibiców po swojej stronie więc nic innego, jak tylko wygrać mecz. Zawsze zapraszam kibiców – wpadajcie, tu jest świetna atmosfera, dla was gramy. Do zobaczenia – idziemy po zwycięstwo - dodaje Brembly. 

bm

i

Autor: fb BM STAL

Mecz już dziś o 19:00 w 3mk Arena Ostrów. Patronem medialnym BM STAL jest Radio Eska.