audiologs

i

Autor: ock ostrow

AUDIOLOGS zagra dla WOŚP w Ostrowie

2022-01-27 16:10

Wielka Orkiestra już w niedzielę i zagra po raz 30. A w Ostrowie z tej okazji będzie tez sporo grania, bo Centrum Kultury włącza do gry nie tylko swoje sceny, ale też po raz pierwszy otwiera podwoje Forum Synagoga.

Tam wieczorem zagra AUDIOLOGS – czyli DJ duet Radosława Bagrowskiego i Jakuba Kujawy. Choć współpracują już razem dość długo, to oficjalnie jako duet pod własną nazwą zadebiutują właśnie 30 stycznia.

To dla nas duża sprawa. Obaj jesteśmy zaszczyceni, że możemy tam zagrać, bo miejsce jest magiczne, miejsce czaruje. Muzyka się niesie, brzmi niezwyczajnie. Nie mogę się doczekać, a fakt, że to jeszcze jest to powiązane z WOŚP to cieszy, bo możemy dołożyć swoją cegiełkę - mówi Radosław Bagrowski

audiologs

i

Autor: fb klub stara przepompownia

AUDIOLOGS zagra w niedzielę w Forum Synagoga od 18:00 do 22:00. 

Po raz pierwszy też w klimatycznym wnętrzu Synagogi zabrzmi muzyka Progressive House - mówi Jakub Kujawa. Chcemy pokazać inny rodzaj muzyki, którego nie gra się w radiu, nie usłyszy się go w wielu klubach, bo w Polsce to wciąż niszowa odmiana. Chcemy wyjść z nią do ludzi i jeśli zechcą faktycznie jej posłuchać, to mam nadzieję, że odkryją ją tak jak my – że jest głęboka i wyraża dużo emocji. 

wosp

i

Autor: wosp