bm

i

Autor: fb BM STAL

Sport

92:60 - BM STAL pokonała KINGA w trzecim meczu

2023-05-27 10:36

To nie był mecz, to było wielkie sportowe widowisko. A 3mk Arena Ostrów drżała od potężnego dopingu kibiców. BM STAL pokonało KINGA SZCZECIN 92 do 60. To było trzecie spotkanie obu drużyn w półfinałach play off. Dwa pierwsze mecze rozegrane w Szczecinie zakończyły się dla "stalowców" minimalną przegraną.

Ale w piątkowy wieczór, to oni rządzili na parkiecie i dyktowali warunki.

Fajnie jest wygrać w takim stylu,  bo pewność siebie drużyny ze Szczecina trochę spadnie, a nasza wzrasta. Mam nadzieję, że uda się wygrać niedzielny mecz i wrócić do Szczecina na piąte, decydujące spotkanie. Udało nam się narzucić swój styl i o to chodziło. To nie jest tak, że w Szczecinie dwa mecze zagraliśmy słabo, bo w obu prowadziliśmy cały czas, nie wytrzymaliśmy na końcówce. Tak jak nam pomogli nasi kibice, tak tam pomagali kibice Kinga. Teraz musimy wyrównać straty 2:2 i wejść do finału- takie jest marzenie - mówi Mateusz Zębski z BM STAL. 

BM

i

Autor: fb BM STAL

To, co zrobili kibice "Stalówki" w tym meczu niemal uniosło ostrowską Arenę. 

Wiadomo, że my wygraliśmy dziś ten mecz na parkiecie, ale tak naprawdę to kibice rozpoczęli drogę do zwycięstwa. I chciałbym im podziękować, bo dali nam potężną dawkę energii - dodaje Zębski. 

A Aigars Skele napisał w mediach społecznościowych: Nigdy nie doświadczyłem czegoś takiego, żeby kibice przez 2 godziny na stojąco dopingowali. Jesteście niesamowici. Niesamowite wsparcie. 

bm

i

Autor: fb BM STAL

Czwarty mecz z Kingiem Szczecin w niedzielę o 17.30. Partnerem medialnym BM STAL jest Radio Eska. 

bm

i

Autor: fb BM STAL
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE