zuzel

i

Autor: TŻ Ostrovia/fb

sport

Żużel. Zmiana terminu meczu Arged Malesy Ostrów

2023-08-04 12:09

Pogoda krzyżuje plany żużlowców. Niedzielny mecz został właśnie przełożony o tydzień. W 14. kolejce Arged Malesa Ostrów zmierzy się ze Zdunkiem Wybrzeże Gdańsk. Medialnym partnerem ostrowskiej drużyny jest Radio Eska.

Prognozy pogody na weekend nie pozostawiają złudzeń. Padać ma całą sobotę i niedzielę.

Stąd decyzja o zmianie terminu meczu.

GKSŻ w piątkowym komunikacie poinformowała o przełożeniu niedzielnych meczów 14.kolejki 1.Ligi z 6 sierpnia na inny termin – podaje TŻ Ostrovia. - Mecz Arged Malesy Ostrów ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk przełożono na niedzielę, 13 sierpnia o 14:00. Bilety zakupione na 6 sierpnia zachowują ważność na mecz 13 sierpnia. Możliwość zwrotu zakupionych biletów w kasie/biurze klubu jest tylko w biurze klubu. W przypadku zakupu online zwrot biletów tylko i wyłącznie przez internet.

To ostatni mecz w rundzie zasadniczej. W tym momencie ostrowski zespół zajmuje 2 miejsce w tabeli 1 ligi żużlowej. Drużyna z Gdańska jest na szóstej pozycji.

Wczoraj trener Mariusz Staszewski podał skład na mecz, który miał odbyć się w najbliższą niedzielę. Najprawdopodobniej ten sam obowiązywać będzie 13 sierpnia.

zuzel

i

Autor: TŻ Ostrovia/fb

Medialnym partnerem Arged Malesy Ostrów jest Radio ESKA.

Gdzie wybrać się na wakacje? Ten QUIZ pomoże Ci znaleźć odpowiedź na te pytanie!

Pytanie 1 z 5
Czy wolisz aktywnie spędzać czas, czy może preferujesz leniwy odpoczynek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE