zbiornik

i

Autor: um ostrów

Zbiornik w strefie inwestycyjnej

2022-03-25 12:26

Zbiornik retencyjny przy Wysockiej w Ostrowie na ostatniej prostej. Dwukrotnie większy niż ten przy Kamiennej, ma przede wszystkim zabezpieczać teren kilkunastu hektarów miejskiej strefy inwestycyjnej, odprowadzając wodę z utwardzonych powierzchni.

Te inwestycje zmierzające do zabezpieczenia miasta przez zalewaniem prowadzimy od kilku lat, bo to jest system naczyń połączonych -  mówi Mikołaj Kostka, wiceprezydent miasta. W realizacji jest zbiornik przy Kamiennej, ale też potężny zbiornik retencyjny przy Grunwaldzkiej. Kolejny to właśnie inwestycja przy Wysockiej gdzie zbiornik jest dwukrotnie większy niż ten przy Kamiennej. 

zbiornik

i

Autor: um ostrów

I ostrzeżenie dla spacerowiczów i rowerzystów – budowa zbiornika jeszcze trwa, pracuje ciężki sprzęt. Od strony ulicy Wysockiej teren nie jest w żaden sposób ogrodzony ani zabezpieczony.

zbiornik

i

Autor: az
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE