Zawodnicy IRONFIT jadą na Mistrzostwa Świata

Ostrowianie i kaliszanie razem na mistrzostwach świata. Zawodnicy klubu IRONFIT kettlebell w ten weekend wystartują w Belgii.

ironfit
Autor: az

Podopieczni Robert Jędrzejewskiego weszli do kadry mocnym debiutem w nowej formule – maratonie zdobywając podium podczas mistrzostw Polski w Konstancinie Jeziornej.

Jesteśmy dobrze przygotowani, jedziemy po nowe doświadczenie - mówi Paweł Szastok, zawodnik IRONFIT - Nie wszyscy jada od razu po medal. Wiemy ze tam będą najlepsi z najlepszych, ale ważna jest sama nobilitacja reprezentowania kraju na międzynarodowej imprezie. Poza tym każdy zdobyty przez nas punkt dokłada się do rankingu danego kraju i podwyższa miejsce w świecie.

ironfit
Autor: fb Ironfit/ Archiwum prywatne

Na mistrzostwa do Belgii pojadą również Agnieszka Dera, Jakub Jangas i Bogdan Wargocki. Patronem medialnym zawodników klubu IRONFIT jest Radio Eska.

ironfit
Autor: az