Wystawa prac Agnieszki Zaśko i koncert Koba Notes w Akceleratorze Kultury

i

Autor: Akcelerator Kultury

Wystawa prac Agnieszki Zaśko i koncert Koba Notes w Akceleratorze Kultury

2021-10-12 15:36

Wystawa prac autorstwa Agnieszki Zaśko i koncert zespołu Koba Notes. To wszystko już w najbliższy piątek, 15 października w Akceleratorze Kultury.

Blisko 20 obrazów i grafik autorstwa Agnieszki Zaśko będzie można zobaczyć w Akceleratorze Kultury. Wernisaż odbędzie się w najbliższy piątek, 15 października. Tematem przewodnim prac są kobiety.

Tworzę akrylem, który łącze z kolażem. Tematem moich prac od lat są kobiety. Czasami mnie ludzie pytają, dlaczego jestem taka monotematyczna. Ja tego nie analizuję. Po prostu tak się wyrażam, tak to do mnie przychodzi. W sztuce najważniejszy jest dla mnie proces tworzenia. Energia, którą dzięki temu mam.

Mówi Agnieszka Zaśko, autorka prac.

Wernisaż wystawy odbędzie się o godzinie 18.30. A zaraz po nim o 19.00, na scenie akceleratora pojawi się zespół Koba Notes. To dwie kobiety grające muzykę jazzową, rozrywkową, a także rockową.

Zawsze marzyłam, żeby na moim wernisażu była muzyka na żywo. I to marzenie się spełni. O godzinie 19.00 odbędzie się koncert zespołu Koba Notes. To dwie fantastyczne dziewczyny. Miałam już okazję usłyszeć ich twórczość i jestem pod wrażeniem.

Dodaje Agnieszka Zaśko.

Wstęp na wydarzenia jest wolny. Prace Agnieszki Zaśko będzie można oglądać do 27 października.

Źródło: Wystawa prac Agnieszki Zaśko i koncert Koba Notes w Akceleratorze Kultury