Wichura na Warmii i Mazurach. Silny wiatr łamał drzewa

i

Autor: Gmina Dywity Facebook

Wielkopolska: Ostrzeżenie IMGW 22.04.2021 - może być niebezpiecznie! [SZCZEGÓŁY]

2021-04-22 8:31

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla całego województwa Wielkopolskiego. W naszym regionie mogą wystąpić niebezpieczne zjawiska. Gdzie, kiedy i czego dotyczy ostrzeżenie IMGW dla Wielkopolski 22.04.2021? Przeczytajcie więcej na naszej stronie internetowej.

Ostatnie dni pogodowo należały do naprawdę pięknych. Wiosna dała się odczuć. Wysokie temperatury, słońce, a nawet pierwsza w naszym regionie - tej wiosny - niegroźna burza. Po ładnych dniach przyszedł jednak czas na pogorszenie pogody. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla całego województwa Wielkopolskiego - w tym dla powiatu poznańskiego i Poznania. 

Prognozuje się przejściowo wystąpienie wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 80 km/h, z północnego zachodu

informuje IMGW w ostrzeżeniu, które dotarło do naszej redakcji. 

Specjaliści przypominają, by zachować ostrożność. Najlepiej uniknąć parkowania samochodów w okolicach dużych drzew, które mogą zostać połamane przez silny wiatr. Warto również zabezpieczyć swoje balkony tak, by przedmioty na nich stojące nie spadły i nie wyrządziły krzywdy przechodzącym pieszym lub nie uszkodziły zaparkowanych w okolicy samochodów. 

Ostrzeżenie IMGW dla Wielkopolski 22.04.2021 obowiązuje do godziny 19:00. 

Małe sokoły urodziły się na kominie poznańskiej elektrociepłowni!

QUIZ. Czy masz wyczucie stylu? Mniej niż 5/10 to wstyd

Pytanie 1 z 10
Najmodniejsza fryzura kobieca w tym sezonie to:
Źródło: Wielkopolska: Ostrzeżenie IMGW 22.04.2021 - może być niebezpiecznie! [SZCZEGÓŁY]