pompa kiermasz

i

Autor: fb klub stara przepompownia

Kiermasz

W Starej Przepompowni - dwa razy więcej świąt

2023-10-26 10:36

Nie jeden a dwa świąteczne kiermasze sztuki unikatowej będą w grudniu w Klubie Stara Przepompownia w Ostrowie. To wszystko efekt ogromnego zainteresowania i wystawców i odwiedzających po ostatniej, wrześniowej edycji.

Grudniowy kiermasz mieliśmy wyprzedany w godzinę - mówi Małgorzata Dąbrówka, ze Starej Przepompowni. Z racji tego, że coraz więcej ludzi pisało do mnie zainteresowanych wystawieniem się na kiermaszu, zapytałam moich szefów czy byłaby szansa na wyznaczenie jeszcze jednego terminu. Ważne było, aby nie była to niedziela handlowa. I się udało. A do zobaczenia jest wiele naprawdę pięknych rzeczy, bo jak sama nazwa wskazuje, to kiermasz rzeczy unikatowych. I przede wszystkim będzie mnóstwo rzeczy świątecznych. To są rzeczy, które pokazuje się raz w roku. Będą stroiki, bombki, miody, wszystko, co można podarować w prezencie - ceramika, szkło, biżuteria, czapki, ręcznie szyte lalki. Będzie klimatycznie i kolorowo.

kiermasz pompa

i

Autor: fb klub stara przepompownia

Kiermasze odbędą się 3 i 10 grudnia, a patronem medialnym jest Radio Eska. 

kiermasz pompa

i

Autor: fb klub stara przepompownia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE