konkurs

i

Autor: um ostrów

Konkurs

Uwaga: konkurs. Kolejna odsłona miejskiej kampanii

2023-07-27 16:25

To konkurs dla tych, którzy wiedzą jak wybrać sport zamiast używek. W ramach prowadzonej kampanii Ostrów zaprasza młodzież do udziału i mówi: zostań ambasadorem sportowych aktywności.

Kampania „Wybierz sport zamiast używek” ruszyła kilka tygodni temu. W całym mieście pojawiły się bilbordy, na których twarz i nazwisko akcji dali znani sportowcy oraz ich mali następcy. Teraz czas na kolejny etap – konkurs na przygotowanie pracy, która będzie wsparciem dla kampanii. W dowolnej technice, może to być rysunek, plakat, grafika czy nawet komiks. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 17 lat i rozstrzygany będzie w trzech kategoriach wiekowych.

 Właśnie sportem chcemy przeciwdziałać uzależnieniom młodych ostrowian. 1 292 500 złotych przeznaczyliśmy w tym roku na szkolenie dzieci i młodzieży w naszym mieście. To pieniądze, które mają służyć właśnie profilaktyce uzależnień poprzez granie w piłkę, bieganie, koszykówkę i wiele innych aktywności. Zaprosiliśmy młodych sportowców do udziału w naszej kampanii społecznej, a teraz zapraszamy Was - młodych ostrowian. Konkurs to kolejny krok w tej akcji, a jej zakończeniem będzie piknik zdrowia - mówi Beata Klimek, prezydent miasta.

konkurs

i

Autor: um ostrów

Prace konkursowe należy przesłać lub dostarczyć na adres Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim do 21 sierpnia.  Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród odbędzie się 25 sierpnia w Parku Miejskim podczas Pikniku Zdrowia. Szczegóły i regulamin znajdziecie na stronie internetowej miasta.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE