remont stadionu

i

Autor: fb Mikołaj Kostka

TŻ OSTROVIA - czekają na start

2022-02-11 12:35

Ponad 14 milionów złotych – tyle kosztuje całkowita modernizacja stadionu miejskiego w Ostrowie. Prace muszą zakończyć się jeszcze w marcu, przed rozpoczęciem sezonu żużlowego. A wszystko z powodu wejścia TŻ Ostrovia do ekstraligi.

Nam poprawi to jakość użytkowania, bo wiadomo, że infrastruktura będzie lepsza. Jeśli chodzi o sam tor, to nie będzie zmieniony. Drużyna nie jest za dużo zmieniona, więc tor nie będzie dla nich nowością. Wszystkie zmiany są na plus - mówi Waldemar Górski prezes TŻ Ostrovia. 

tz ostrovia

i

Autor: fb TŻ OSTROVIA

Nastroje są bojowe. Dla chłopaków, tych starszych, to jest powrót do najwyższej klasy i wielkie osiągnięcie. Młodzieżowcy palą się do treningów, zaangażowanie jest bardzo duże i dobra atmosfera. Jeśli będzie trzeba to wszyscy przyjedziemy z łopatami i będziemy pomagać – wszystko aby zdążyć do 15 marca - dodaje Górski. 

A pierwszy mecz w ekstralidze odbędzie się na miejskim stadionie 10 kwietnia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE