piłka ręczna

i

Autor: Arged Rebud KPR Ostrovia/fb

piłka ręczna

Szykuje się mocne widowisko. Ale faworyt jest jeden

2023-09-15 18:15

To nie będzie łatwa walka. A faworyt wydaje się jeden. Z wicemistrzem kraju, zdobywcą Pucharu Polski – Orlen Wisłą Płock zmierzą się w piątej kolejce szczypiorniści Arged Rebud KPR Ostrovii. Mecz rozegrany zostanie w sobotę w 3mk Arenie w Ostrowie. Doping kibiców OBOWIĄZKOWY! Medialnym partnerem ostrowskiej drużyny jest Radio Eska.

To nie będzie równa walka, ale nikt nie zamierza odpuszczać.

Z Orlen Wisłą Płock zmierzy się jutro (sobota) Arged Rebud KPR Ostrovia. Obecny lider tabeli jest faworytem spotkania, ale walka potrwa do ostatniej sekundy meczu - mówi nam Rafał Stempniak, drugi trener ostrowskiej drużyny.

No będziemy grać ten mecz po prostu - mówi trener. - Będziemy starali się pokazać z jak najlepszej strony. Wiemy, że Orlen do nas przyjedzie po meczu w Lidze Mistrzów. Sprawdzimy ich kondycję. Będziemy starać się prowadzić równą grę jak najdłużej. Oczywiście liczymy na doping naszych kibiców. Zapraszamy do 3mk Areny!

Orlen Wisła Płock do Ostrowa przyjedzie praktycznie prosto z meczu Ligi Mistrzów w Porto, gdzie wczoraj przegrała swój pierwszy w tym sezonie mecz. Ostrowianie mogą na tym zmęczeniu trochę skorzystać, ale faworytem nadal są NAFCIARZE.

Początek meczu jutro w 3mk Arenie w Ostrowie o 18.00.

Medialnym partnerem ostrowian jest radio Eska.

Quiz. Czy potrafisz udzielić pierwszej pomocy?

Pytanie 1 z 10
Musisz zadzwonić po pogotowie. Który numer wybierzesz?
Karetka pogotowia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE