piłka ręczna

i

Autor: Piotr Stańczak

piłka ręczna

Święto piłki ręcznej w Kaliszu. Szykujcie czas w długi majowy weekend!

2024-04-18 18:41

Najlepsi z najlepszych - piłkarzy i piłkarek ręcznych - walczyć będą w Kaliszu o PUCHAR POLSKI. Finał odbędzie się w długi majowy weekend w hali Arena. Medialnym partnerem wydarzenia jest Radio Eska.

Wielkie święto piłki ręcznej w długi majowy weekend w Kaliszu. Final four czyli finał Pucharu Polski mężczyzn i kobiet. ​

Final Four Orlen Pucharu Polski to największa handball-owa impreza w Polsce. Od 3 do 5 maja, w Kaliszu, będzie rywalizowało osiem najlepszych drużyn w kraju. Cztery kobiet i cztery mężczyzn. Najpierw  - 3 maja - swoje półfinałowe mecze rozegrają panie, dzień później o finał powalczą panowie. Zwycięzców poznamy w niedzielę. Co ważne - na ten mecz są bilety "dniowe", czyli obowiązującego danego dnia na mecze. Bilety można już kupować online albo w biurze klubu MKS.

Mówi Marcin Woźniak, rzecznik klubu MKS Kalisz, który jest gospodarzem imprezy. Jak dodaje - to świetna okazja na rodzinnie spędzony czas.

Ta impreza to nie tylko rywalizacja sportowa i emocje na najwyższym poziomie, ale to także ciekawy pomysł na spędzenie wspólnie czasu. Przy hali Arena będą atrakcje, w tym strefa Orlen czy stoiska gastronomiczne.

Medialnym partnerem Final four jest Radio Eska. Będziemy mieć dla was bilety - bądźcie czujni! Słuchajcie ESKI!

final four

i

Autor: Enegra MKS Kalisz
Źródło: Święto piłki ręcznej w Kaliszu. Szykujcie się na długi majowy weekend!