Stalówka zaczyna sezon

i

Autor: Arged BM Stal Ostrów / mat. prasowe

„Stalówka” zaczyna sezon EBL! W niedzielę mecz ze Śląskiem

2021-09-11 11:00

Koszykarze Arged BM Stali Ostrów rozpoczynają nowy sezon na parkietach Energa Basket Ligi. Podopieczni Igora Milicicia już w niedzielę zmierzą się z WKS Śląskiem Wrocław. Początek meczu w Hali Arena w Ostrowie o godzinie 17:30. Medialnie Mistrzów Polski wspiera Radio ESKA.

Miniony sezon to największy sukces w historii ostrowskiej „Stalówki”. Tytuł Mistrza Polski zobowiązuje a kibice liczą, że obecne rozgrywki także przyniosą sporo radości. Tym bardziej, że fani w końcu będą mogli zasiąść na trybunach Hali Arena w Ostrowie. Na inaugurację ligowych zmagań do Ostrowa przyjedzie WKS Śląsk Wrocław, brązowy medalista z minionego sezonu.

Rywalizacja ostrowsko-wrocławska zawsze budziła sporo emocji i nie inaczej powinno być tym razem. W obu zespołach doszło do wielu zmian personalnych przed zmaganiami w tym sezonie. Drużyna z Ostrowa ma już za sobą mecz o Superpuchar Polski, przegrany z zielonogórskim Zastalem. Z pewnością James Florence i spółka będą chcieli lepiej rozpocząć ligowe rozgrywki.

Początek meczu w niedzielę w Hali Arena Ostrów. Zawodnicy liczą na wsparcie kibiców, których z pewnością brakowało w poprzednim sezonie.