rewolucja na piaskach

i

Autor: um ostrów

Rewolucja na ostrowskich Piaskach

2022-01-24 13:16

Dobiega końca największa prowadzona tu w ostatnich latach inwestycja – budowa centrum konferencyjnego. Powstaje nie tylko nowy obiekt, ale przy okazji zmieni się również układ organizacyjny ośrodka – pojawią nowe ścieżki, namioty i altany.

Prace są bardzo zaawansowane. Jesteśmy praktycznie na ich końcówce. Nowe zagospodarowanie terenu tego obiektu wiąże się też z przebudową części imprezowej, która jest obok. W związku z tym, został już przestawiony namiot imprezowy, który w kwietniu lub maju będzie miał nowe poszycie. W tej chwili wykonywane są drogi dojazdowe, miejsca rekreacyjne, które będą służyć restauracji. W samym budynku znajdują się sale, które mogą być różnie konfigurowane – od jednej dużej do trzech mniejszych - mówi Wojciech Białas, prezes spółki CRK Zieleń i Rekreacja. 

reowlucja na piaskach

i

Autor: um ostrów

Prace potrwają do końca kwietnia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE