kpr

i

Autor: BŹ

piłka ręczna

Przegrana po karnych. Ostrowianie musieli uznać wyższość przeciwników

2023-10-02 9:08

Było blisko. Ale nie udało się wygrać na wyjeździe ostrowskim szczypiornistom. W Kwidzyniu Arged Rebud KPR Ostrovia musiała uznać wyższość miejscowego MMTS-u. Ale dopiero w rzutach karnych, które gospodarze wygrali 6 do 5. Mecz w regulaminowym czasie zakończył się remisem 31 do 31. Medialnym partnerem ostrowskiej drużyny jest Radio Eska.

W tym meczu emocji nie brakowało! Bo ostrowianie przegrywali ośmioma punktami by doprowadzić do końcowego remisu. Ale karne lepiej poszły gospodarzom.

W regulaminowym czasie było 31 do 31. Potem były karne, które też przyprawiły niejednego o stan przedzawałowy. Lepsi okazali się zawodnicy MMTS-u.

Do Ostrowa szczypiorniści wrócili z jednym punktem. Po tym meczu zajmują ósme miejsce w tabeli Orlen Superligi Piłkarzy Ręcznych.

Kolejny mecz Ostrovii już w najbliższy piątek - 6 października – w Ostrowie.

I tu też szykuje się MOCNE SPORTOWE WIDOWISKO. W 3mk Arenie drużyna Macieja Nowakowskiego zmierzy się z obecnym liderem tabeli Industrią Kielce.

Początek spotkania o godzinie 18.00.

Nie może WAS zabraknąć. Jak co - to mamy bilety na to spotkanie. Szczegóły na antenie!

Medialnym partnerem ostrowian jest Radio Eska.

QUIZ. Pytania za gwarantowany tysiąc w "Milionerach"! Nie wszyscy dali radę

Pytanie 1 z 10
Oblicz x w równaniu x : 6 = 10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE