linia energetyczna

i

Autor: pixabay

Dla kierowców

Prace na obwodnicy Ostrowa. Do środy utrudnienia

2023-05-27 21:40

Utrudnienia na obwodnicy Ostrowa. Budowana jest nową linia elektroenergetyczna. Od soboty 27 maja do środy 31 – włącznie - kierowcy jadący obwodnicą Ostrowa Wielkopolskiego muszą liczyć się z utrudnieniami na 11 kilometrze drogi. W związku z budową linii energetycznej mogą pojawić się nawet chwilowe wstrzymania ruchu. Wszystko pod okiem policji.

Prace ruszyły w sobotę przed południem. Prowadzone są na 11 kilometrze S11. To mniej więcej na wysokości Wysocka, w kierunku z Ostrowa na Wrocław.

Zgodnie z komunikatem przekazanym nam przez firmę, która linię buduje – do środy włącznie - mogą pojawić się utrudnienia w ruchu. W tym zwężenia i zatrzymania ruchu.

- W dniach 27.05-31.05 na obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego na drodze ekspresowej S11 będą prowadzone prace związane z budową linii elektroenergetycznej. W związku z tym, na wspomnianej drodze będą wprowadzone ograniczenia czasowe w ruchu: ograniczenia prędkości, zwężenia od jednego pasa w obu kierunkach, chwilowe wstrzymania ruchu - do 5 minut. Prace będą prowadzone na odcinku 11,1km do 11,9km – informuje nas kierownik budowy Andrzej Kubik.

O wszystkim poinformowana jest ostrowska komenda policji – i w razie potrzeb -  funkcjonariusze mają pomagać w organizacji ruchu.

Czy dałbyś radę wygrać w "Jeden z dziesięciu"? Tylko geniusz zdobędzie 8 punktów

Pytanie 1 z 10
O którym instrumencie marzył Janko Muzykant z noweli Sienkiewicza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE