wośp

i

Autor: WOŚP/fb

Policz się z cukrzycą! i weź udział w biegu podczas finału WOŚP w Ostrowie [POSŁUCHAJ]

2020-12-17 9:32

Pierwsi chętni już są. I trenują. 10 stycznia 2021 odbędzie się 5. Bieg "Pobiegnij z WOŚP w Ostrowie i policz się z cukrzycą". Tym razem biegać każdy będzie...SAM. Bo pandemia koronawirusa zmieniła wszystkie zasady. Ale nie tych w kwestii pomagania.

Bieg jest jedną z form wsparcia 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I jego stałym punktem.

Dlatego 10 stycznia wszyscy zapisani będą mogli pokonać dystans 6 kilometrów, a potem wysłać raport do sztabu orkiestry w Ostrowie - mówi jej szef Patryk Płomiński.

Startujemy punktualnie o 12 w południe - 10 stycznia oczywiście. Każdy uczestnik we właściwym dla siebie tempie musi pokonać regulaminowe 6 kilometrów. Ale nie trzeba biec. Można iść z kijkami, czy po prostu spacerować. Ważne by mieć aplikację, która potwierdzi pokonany dystans. Potem te wyniki należy przesłać do nas na adres bieg.ostrow@wp.pl.Każdy kto zarejestruje się, opłaci startowe, prześle raport otrzyma pamiątkowy medal z biegu.Limit osób to 500.

W tym roku bieg będzie inny niż wcześniej - mówi Patryk Płomiński, szef sztabu WOŚP w Ostrowie

Zapisy trwają do 6 stycznia.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=5967&fbclid=IwAR0SN4PTbWtu6S3YyTCFvUjJ-2n3AHM7lgnZLeBy7_DgsfLnebFD4hQSmcU

W drugą niedzielę stycznia przyszłego roku orkiestra Jurka Owsiaka zagra po raz 29.

Tym razem dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Skandynawska dekoracja świąteczna na Boże Narodzenie. Kompozycja ze świecami. DIY
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE