wośp

i

Autor: WOŚP/fb

Policz się z cukrzycą! i weź udział w biegu podczas finału WOŚP w Ostrowie [POSŁUCHAJ]

2020-12-17 9:32

Pierwsi chętni już są. I trenują. 10 stycznia 2021 odbędzie się 5. Bieg "Pobiegnij z WOŚP w Ostrowie i policz się z cukrzycą". Tym razem biegać każdy będzie...SAM. Bo pandemia koronawirusa zmieniła wszystkie zasady. Ale nie tych w kwestii pomagania.

Bieg jest jedną z form wsparcia 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I jego stałym punktem.

Dlatego 10 stycznia wszyscy zapisani będą mogli pokonać dystans 6 kilometrów, a potem wysłać raport do sztabu orkiestry w Ostrowie - mówi jej szef Patryk Płomiński.

Startujemy punktualnie o 12 w południe - 10 stycznia oczywiście. Każdy uczestnik we właściwym dla siebie tempie musi pokonać regulaminowe 6 kilometrów. Ale nie trzeba biec. Można iść z kijkami, czy po prostu spacerować. Ważne by mieć aplikację, która potwierdzi pokonany dystans. Potem te wyniki należy przesłać do nas na adres bieg.ostrow@wp.pl.Każdy kto zarejestruje się, opłaci startowe, prześle raport otrzyma pamiątkowy medal z biegu.Limit osób to 500.

W tym roku bieg będzie inny niż wcześniej - mówi Patryk Płomiński, szef sztabu WOŚP w Ostrowie

Zapisy trwają do 6 stycznia.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=5967&fbclid=IwAR0SN4PTbWtu6S3YyTCFvUjJ-2n3AHM7lgnZLeBy7_DgsfLnebFD4hQSmcU

W drugą niedzielę stycznia przyszłego roku orkiestra Jurka Owsiaka zagra po raz 29.

Tym razem dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Skandynawska dekoracja świąteczna na Boże Narodzenie. Kompozycja ze świecami. DIY