ciągnik

i

Autor: pixabay zdjęcie ilustracyjne

wypadek

Ostrzeszów. Ciągnik przygniótł rolnika. Mężczyzny nie udało się uratować

2023-09-22 10:17

Tragiczna śmierć w gospodarstwie w Siedlikowie w powiecie ostrzeszowskim. Zginął 74-letni rolnik, na który najechał ciągnik. Sprawę wyjaśnia policja.

Do tragedii doszło w czwartek rano na prywatnej posesji. Jak wstępnie ustaliła policja – mężczyzna naprawiał ciągnik. W pewnej chwili pojazd najechał na 74-latka. Wstępne ustalenia wskazują na to, że pojazd nie został odpowiednio zabezpieczony i samoistnie ruszył.

Mężczyzna prowadząc prace naprawcze, nieodpowiednio zabezpieczył ciągnik rolniczy, w następstwie czego pojazd ruszył samoistnie i najechał na pokrzywdzonego – mówi nam rzeczniczka policji w Ostrzeszowie – Magdalena Handziuk. - 74-latek został przewieziony do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Tam, mimo walki lekarzy, nie udało się go uratować. Wczoraj wieczorem dostaliśmy informację, że mężczyzna, z uwagi na odniesione obrażenia, zmarł.

Szczegóły tragedii wyjaśni policyjne dochodzenie.

Barbie znów na topie! Sprawdź swoją wiedzę na temat kultowej lalki

Pytanie 1 z 10
W którym roku powstała pierwsza lalka Barbie?
Źródło: Ostrzeszów. Ciągnik przygniótł rolnika. Mężczyzny nie udało się uratować
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE