zap

i

Autor: fb Zespół Szkół Technicznych

Szkoła

Ostrów. "Zapowicze" czekają jeszcze na aulę

2023-09-15 10:29

Jest nowoczesne boisko, siłownia, pracownie, a kolejne korytarze i sale przechodzą kompleksową modernizację. Tak jest w Zespole Szkół Technicznych w Ostrowie. To jedna z kilkunastu podległych powiatowi placówek edukacyjnych, które przeszły w ostatnich latach metamorfozę.

Teraz czekają jeszcze na jedno zadanie – mówi starosta Paweł Rajski. To szkoła, która w ostatnim czasie zmieniła swoje wnętrza. Aczkolwiek jeszcze nie do końca jesteśmy zadowoleni, bo jeszcze trochę tam jest do zrobienia, do zainwestowania, zwłaszcza w aulę. To szkoła bardzo oblegana, ale aula bardzo odbiega już od reszty pomieszczeń i w ogóle od dzisiejszych standardów. I to gdzieś z tyłu głowy mamy, że ta inwestycja na nas czeka.

zap

i

Autor: fb ZST

Natomiast w tym roku zakończą się kompleksowe prace remontowe Zespole Szkół Transportowo-Elektrycznych. To ostatnia z powiatowych szkół, które czekała na takie zmiany.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE