bieg

Autor: BŹ

Ostrów. Pobiegali! Za nami 59. Republiki Ostrowskiej

2022-10-24 9:00

Dopisała pogoda. Dopisały humory. Niektórzy pobili własne "życiówki".​ Za nami 59. Bieg Republiki Ostrowskiej. 10 - kilometrową trasę pokonało ponad 400 biegaczy.

Damian Dyduch z Kępna -  reprezentujący AZS Politechniki Opolskiej - wygrał 59. Bieg Republiki Ostrowskiej. Wśród pań pierwsza na mecie była Małgorzata Moczarska z Żarowa.10 - kilometrową trasę pokonało w sumie ponad 400 - stu biegaczy. Zwycięzca potrzebował na to 32 minuty i 41 sekund.

Było super - mówili po biegu jego uczestnicy. - Pogoda świetna, nawet może za gorąco. Trasa ta co zawsze, więc znana. Dobrze się biegło.

- Założenie było by zrobić trasę poniżej 50 minut. I się udało. Choć nie było łatwo - dodają kolejni. - Z kolegą najpierw myśleliśmy, że jest to jedno okrążenia a były dwa. Więc trochę zdziwienia było. Ale się udało. I było naprawdę fajnie.