nurkowanie

Ostrów. Można zanurkować w rafie! Zabawa dziś do 18.00 na basenie przy Olimpijskiej [ZOBACZ,POSŁUCHAJ]

2023-08-15 13:25

Pogoda wymarzona, by wskoczyć do wody! I ZANURKOWAĆ! Taka okazja dziś na Basenie Miejskim w Ostrowie, gdzie do 18.00 można nurkować w rafie razem z Centrum Nurkowym DECO. Medialnym partnerem zabawy jest Radio ESKA!

Ponad 30 stopni na termometrach! Idealnym pomysłem na ten upał jest woda! Nie tylko do picia w dużych ilościach, ale do kąpieli i zabawy!

Nie dziwi więc kolejka do wejścia na Basen Miejski w Ostrowie. Tym bardziej, że dziś dodatkowa atrakcja – nurkowanie w rafie. Sztucznej. Wiadomo, chodzi o zabawę!

Mieliśmy być w Ostrowie w pierwszą niedzielę sierpnia, ale deszczowa, burzowa pogoda nie pozwoliła na otwarcie basenu. Ale nic straconego! Bo dziś pogoda zdecydowanie wynagradza wszystko! Jest wymarzona, a woda w ostrowskim basenie czysta, lazurowa – mówi Dobrochna Didłuch, z centrum DECO. - Takie nurkowanie jest dla KAŻDEGO! Nie trzeba się bać, a wrażenia są niezapomniane. Wystarczy odważyć się i włożyć głowę pod wodę. A potem jesteśmy tylko my, nasz oddech, woda i widoki. Zdecydowanie warto spróbować, a może okazać się, że nurkowanie stanie się pasją na całe życie.

To niezapomniana przygoda! - zaprasza Dobrochna Didłuch z DECO Centrum Nurkowe

I tak się dzieje w przypadku 23-letniego Bartka z Ostrowa, który w rafie nurkuje już po raz ÓSMY!

Nie da się opisać tego, co czuję pod wodą. To coś niesamowitego – mówi nam Bartek. - Po ciężkim dniu pracy, kiedy w głowie jest milion myśli – taka chwila relaksu w wodzie, odprężenia jest niezwykle cenna. To moje kolejne nurkowanie, a kiedyś, w przyszłości chciałbym być instruktorem nurkowania. W przyszłym roku chciałbym rozpocząć pierwszy kurs.

To już moje ósme nurkowanie! - mówi Bartosz z Ostrowa

A do wody dziś w Ostrowie może wskoczyć każdy. Basen przy Olimpijskiej czynny jest do 22.00.

Do godziny 18.00 będzie też można zanurkować w rafie!

POLECAMY!

QUIZ. Znajdź brakujące słowo w tytule filmu/serialu/programu tv

Pytanie 1 z 15
"Za chwilę... programu"