kpr

i

Autor: BŹ

piłka ręczna

Ostrów. Arged Rebud KPR Ostrovia jutro gra z Industrią Kielce

2023-10-05 9:23

Szykuje się mocne sportowe widowisko. Już jutro w 3mk Arenie w Ostrowie Mistrz Polski, obecny lider tabeli, jedna z najlepszych drużyn Europy i świata czyli Industria Kielce. W kolejnym meczu ligowym Arged KPR Ostrovia podejmować będzie naszpikowany gwiazdami zespół.

Obecność obowiązkowa!

Z Industrią Kielce zmierzy się jutro (piątek) Arged Rebud KPR Ostrovia. W 3mk Arenie gościć będą gwiazdy światowego szczypiorniaka.

Obecny liter tabeli, który od początku sezonu nie przegrał meczu, jest zdecydowanym faworytem spotkania. Ale dla Ostrowa to może być świetna lekcja.

Wydaje mi się, że przed takim mecze, z Mistrzem Polski, nastroje mogą być tylko bardzo dobre. No to jest okazja, żeby chłopacy mogli pograć z zawodnikami, z którym nie wszyscy mają czyli mieli dotąd okazję. To w końcu drugi zespół na świecie, i to jest wielka nobilitacja, że u nas z nim zagramy. I na takiej bazie się do tego meczu przygotowujemy. Ale dla nas to też pełna mobilizacja.

Mówi nam drugi trener ostrowskiej drużyny Rafał Stempniak i dodaje – kibiców na tym meczu zabraknąć nie może.

To jest nasz ósmy zawodnik, bez niego "ani rusz". Zawsze na naszych kibiców możemy liczyć. I teraz jest tak samo. Ale myślę też, że dla kibiców będzie ogromną frajdą zobaczyć najlepszych zawodników na świecie w akcji. ZAPRASZAMY!

Początek pojedynku jutro o 18.00 w ostrowskiej hali.

Medialnym partnerem Arged Rebud KPR Ostrovii jest Radio Eska.

KPR_LOGO

i

Autor: BŹ

Rozszyfruj te marki z PRLu. Wstydź się, jeśli ich nie znasz!

Pytanie 1 z 10
Ursus to nazwa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE