Poremisowe fotografie

i

Autor: OCK Ostrów

Najlepsze poREMISowe fotografie w OCK w Ostrowie!

2021-10-11 14:20

Tegoroczne Biennale REMIS w Ostrowie rozstrzygnięte. Niekwestionowanym zwycięzcą został Jacek Boczar z Częstochowy. Do ogólnopolskiego konkursu zgłosiło się 33 uczestników, którzy prezentowali swoje fotografie – cyfrowe i tradycyjne.

Prace są różnorodne tak jak ich autorzy - mówi Maria Szeląg, dyrektor Ostrowskiego Centrum Kultury.

To przekrój fotografii tradycyjnej w technikach szlachetnych i cyfrowej obróbki, czyli tego co najczęściej dotyka nas jako świadków przechwytywania obrazu. Bardzo nas cieszy to, że od kilku edycji jest zachowana równowaga między tymi gatunkami.

- Brałem już udział w poprzednich edycjach konkursu, ale to moja pierwsza wygrana - mówi Jacej Boczar - Fotografia, którą pokazałem to ilustracja niezwykłej powieści krakowskiej pisarki Renaty Rusnak ‘Tatiana i pan Wogelkow. To historia o starym antykwariuszu, który w kamienicy prowadzi sklep z książkami.

Poremisowe fotografie 2

i

Autor: OCK Ostrów

Wystawa do obejrzenia w galerii Ostrowskiego Centrum Kultury. Czynna będzie przez 6 tygodni.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE