Autor: KKS Kalisz

piłka nożna

KKS Kalisz bez punktów. Do domu wracają na tarczy

2023-04-08 15:45

Trójkolorowi tracą cenne punkty na wyjeździe we Wrocławiu. Przegrali z drugą drużyną Śląska Wrocław.

Miało być zwycięstwo gwarantujące pewniejszą pozycję w tabeli. Jest jednak przegrana. Nie po myśli kaliszan poszedł sobotni mecz w 26. kolejce eWinner 2. ligi piłki nożnej mężczyzn. Trójkolorowi wracają do domu bez cennych punktów. Przegrali ze Śląskiem Wrocław II 0:2.

Pierwsza bramka dla gospodarzy padła tuż przed przerwą, w 44. minucie meczu.

Niestety w drugiej połowie kaliszanom nie udało się zmienić wyniku na swoją korzyść. W 64. minucie nie wykorzystali rzutu karnego, a na koniec Śląsk II dołożył jeszcze jednego gola w 79 minucie spotkania na stadionie przy Oporowskiej we Wrocławiu.

Kolejny mecz już w Kaliszu. 17 kwietnia Trójkolorowi zagrają ze Zniczem Pruszków. Zapowiada się emocjonalne spotkanie, bo obu drużynom zależy na awansie do wyższej ligi.