sieranski

i

Autor: fb Kamil Sierański

WYPRAWA

Kamil Sierański rusza do Afryki. Epizod III - ostateczna rozgrywka [POSŁUCHAJ]

2023-06-14 17:08

Projekt Lato 2023 Rowerem do Afryki. Ostrowianin Kamil Sierański chce ponownie zmierzyć się z morderczą trasą i pokonać ją w pojedynkę. To jego trzecie podejście i jak sam mówi ta wyprawa to Epizod III Ostateczna rozgrywka. Wyrusza już za 10 dni i spędzi w drodze ponad dwa miesiące mając do pokonania ponad 5 tysięcy kilometrów.

Każda wyprawa mnie czegoś uczyła i zbierałem doświadczenie - mówi Kamil Sierański: To mi dało odpowiedź czy będę sobie sam w stanie poradzić. A przygotowania w tym roku toczyły się głównie w sferze mentalnej, w pierwszym okresie. Chodziło o to, żeby poukładać sobie to na spokojnie w głowie i nie popełniać tych błędów, które pojawiły się w zeszłym roku. Pierwszy raz zderzyłem się z niektórymi kwestiami i też nie wiedziałem jak zareaguje mój organizm i moja psychika przede wszystkim.

kamil sieranski

i

Autor: fb Kamil Sierański
Kierunek Afryka - Kamil Sierański

Zacznę od przejazdu z Niemiec, przez Belgię, Holandię, Francję a potem EuroVelo 6 do Hiszpanii, piękną trasą wzdłuż Adriatyku - mówi Sierański. Jeśli będzie zdrowie, czas i dobra dyspozycja to chciałbym dalej jechać  północą aż do Santiago de Compostela. Jeśli czas będzie ograniczony i środki to przetnę Hiszpanię przez Madryt do Lizbony aż  do Faro -żeby zahaczyć o najdalsze przylądki Europy. I na koniec z Green Point albo Gibraltaru przepłynąć do Maroka.

sieranski

i

Autor: fb Kamil Sierański

A przygotowania i całą wyprawę możecie śledzić na facebookowym profilu Kamila Sierańskiego.

sieranski

i

Autor: fb Kamil Sierański